הצהרת נגישות

חברת “טדי גינון” מפעילת אתר teddyginun.co.il (להלן: “האתר”), רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות ובשיפור השירות הניתן ללקוחות עם מוגבלות.

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות) התשע”ג 2013. יש להבהיר כי האתר נמצא בתהליך עבודה להטמעת דרישות הנגישות של רמה 2 (AA) ובהתאם להנחיות התקן הישראלי לנגישות 5568, תקן המפנה לWeb Content Accessibility – W3C World Wide Web Consortium של גוף התקינה הבין-לאומי Guidelines 2.0.

לאור אופי האתר, כאתר מכירות ברשת, חלק מהמוצרים והמחירים בו מתעדכנים ברמה היום-יומית, וייתכן שדפים או תכנים מסוימים לא יימצאו מתאימים במלואם לדרישות התקן הנ”ל, אולם כל זאת שלא בכוונת מכוון, אלא עקב טעויות העלולות להתרחש בתום לב. אנו עושים מאמצים רבים על מנת לבצע בדיקות תדירות לעמידה בדרישות התקן והחוק. עם זאת, בכל בעיה או תקלה נבקשכם לפנות ל”רכז הנגישות” של החברה:

שם רכז הנגישות: יגאל וידטור

טלפון: 054-421-9679

כתובת דוא”ל: tedyhydrocat@gmail.com 

עבור לקוחות ששירות בטלפון אינו מהווה מענה עבורם, ניתן לבצע פנייה דרך שירות WhatsApp במספר הבא: 050-8499-779. 

הסדרי נגישות

“טדי גינון” ביצעה התאמות להסדרי הנגישות השונים בחנות שלה ובאתר:

נגישות חנות:

  • קיימת הנגשה לכניסה עם כיסא גלגלים.
  • פטור מתור לזכאים כנדרש בתקנות הנגישות.
  • ניתנת כניסה לכלבי נחייה.

נגישות אתר אינטרנט:

בממשק הנגישות תוכלו להתאים את תצוגת האתר עבורכם בהתאם למגבלותיכם. כמו כן, כל התאמה אשר תבוצע על ידכם, תשמר בקובץ Cookie בדפדפן שלכם, כך שבעת הביקור באתר או כאשר תעברו בין דפי האתר, לא יהיה צורך לבצע התאמות כל פעם מחדש, אלא האתר ימתין לכם מראש בצורה מותאמת ומוכנה עם ההתאמות שביצעתם בפעם הקודמת. 

  • התאמה כללית: השינוי שפת הממשק ועוד.
  • התאמת טקסט ותוכן: שינוי גדלי הגופן, שינוי מרווח בין שורות, שינוי מרווח בין מילים, שינוי מרווח בין אותיות, יישור למרכז, יישור לימין, יישור לשמאל, יישור מוחלט, הגדלת טקסט בריחוף עכבר עם זכוכית מגדלת, הדגשות קישורים, הדגשות כותרות ועוד.
  • התאמת צבע ומסך: התאמה לקוראי מסך, שינוי הניגודיות (כהה או בהירה), שינוי צבעי האתר (צבעים אפורים או צבעים מנוגדים), שינוי צבעי טקסט, שינוי צבעי כותרות, שינוי צבעי רקע ועצירת תנועה של אנימציות (הנפשות) ועוד.
  • התאמת אוריינטציה: שינוי גודל וצבע העכבר, הדגשת מעבר עכבר, שינוי גודל תצוגת האתר, מצב קריאה, הדפסה נגישה, ניווט על ידי אותיות ועוד.
  • תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה: ניתנת תמיכה בכל המכשירים והדפדפנים הפופולריים בשוק:  Microsoft Edge, Google Chrome, Safari, FireFox, Opera, Android, iOS
Scroll to Top
דילוג לתוכן